Debata panelowa w ramach programu Złote Szkoły NBP Giganci Finansów Osobistych


Dnia 22 kwietnia 2021 r. na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 14 im. Orląt Lwowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim, z zachowaniem reżimu sanitarnego odbyła się debata panelowa na temat: „Jak oszczędzać skutecznie i bezpiecznie?”, która była relacjonowana jako Live na Facebooku szkoły: „psp14.ostr” https://liblink.pl/w0vZ0qa07X , oraz poprzez udostępnienie Live’a w Microsoft Teams dla uczniów klas VII i ich nauczycieli.

Czytaj więcej...

Złote Szkoły NBP - spotkania z ekspertami

W marcu 2021 roku nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu ogłoszonego przez Narodowy Bank Polski: Złote Szkoły NBP.
Ideą pierwszej edycji „Złotych Szkół NBP” jest przygotowanie młodzieży do bezpiecznego i swobodnego poruszania się w świecie finansów osobistych. Stąd mottem tegorocznej edycji jest hasło „Giganci finansów osobistych”.

Czytaj więcej...

Lekcje z ekonomią

W ostatnim czasie Publiczna Szkoła Podstawowa nr.14 im. Orląt Lwowskich w Ostrowcu Świętokrzyskim, przystąpiła do realizacji Programu „Złote Szkoły NBP”, którego organizatorem jest Narodowy Bank Polski. W ramach wyżej wspomnianego przedsięwzięcia, uczniowie mieli okazję uczestniczyć w zajęciach interdyscyplinarnych, które w przystępny, oraz ciekawy dla nich sposób pozwoliły im poznać szeroko pojętą dziedzinę- ekonomię.

Czytaj więcej...