Dzień Mamy w edukacji wczesnoszkolnej.

100 lat Mamo, dziś Twój Dzień! 100 lat Mamo, kochamy Cię! I jesteśmy pełni wdzięczności za każdy Twój gest miłości. Ty nas wprowadzasz w świat, Ty nam dodajesz otuchy Ty nas wspierasz gdy płaczemy i gdy mamy w nosie muchy. Jesteś ostoją cierpliwości i nieskończonym źródłem miłości. 100 lat Mamo, dziś Twój Dzień, 100 lat Mamo, kochamy Cię!
Tymi słowami, inaczej niż co roku, bo poprzez portal społecznościowy, uczniowie edukacji wczesnoszkolnej przesłali swoim mamom, płynące prosto z serca życzenia z okazji Dnia Matki. Były piosenki, wiersze oraz taniec, które z tej okazji przygotowały dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami. Nie obyło się również bez kolorowych laurek i drobnych upominków, które wręczyły swoim mamom w domu.

• mama1
  • mama10