Zakończenie roku szkolnego klas IV-VII

19 czerwca 2019 r. uczniowie PSP 14 w kilku grupach wiekowych pożegnali rok szkolny 2018/2019. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą. Dalsza część przebiegała na placu przed szkołą ze względu na remont hali sportowej.
Przybyłych o godzinie 10.00 uczniów klas IV-VII oraz rodziców przywitali: dyrektor p. Katarzyna Goworek oraz wicedyrektorzy: p. Jolanta Klauzińska i p. Adam Nowak. W pogodny nastrój wprowadził wszystkich obecnych występ chóru prowadzonego przez p. Małgorzatę Nowakowską.

Pani dyrektor podziękowała za cały rok pracy, wręczyła "Srebrne Tarcze", najważniejsze wyróżnienie przyznawane uczniom klas IV-VIII szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Ostrowiec Świętokrzyski. Wychowawcy odebrali nagrody książkowe dla najlepszych wychowanków.
Na zakończenie p. dyrektor Katarzyna Goworek życzyła wszystkim uczniom pogodnych udanych i bezpiecznych wakacji i wychowawcy wraz ze swoimi uczniami udali się do sal, gdzie zostały rozdane świadectwa i nagrody książkowe.

• zak4-7
  • zak4-7_2