Pożegnanie roku szkolnego 2018/2019 – Żegnaj trzecia klaso…

Po roku intensywnej nauki i obowiązków szkolnych nadszedł czas pożegnania się ze szkołą na dwa miesiące. 19 czerwca 2019 roku zakończyliśmy rok szkolny 2018/2019. Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła się mszą świętą. Dalsza część uroczystego zakończenia roku szkolnego przebiegła w dwóch grupach wiekowych: klasy 0 – III i IV – VII.
Na dziedzińcu szkolnym pani dyrektor Katarzyna Goworek oraz wicedyrektorzy pani Jolanta Klauzińska i pan Adam Nowak pożegnali w pierwszej kolejności klasy 0 – III. Pani dyrektor Katarzyna Goworek życzyła wszystkim uczniom wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Po Jej przemówieniu wychowawcy wraz ze swoimi podopiecznymi i rodzicami udali się do sal, gdzie najmłodsi otrzymali świadectwa.
Dla klas trzecich nie był to jeszcze koniec uroczystego zakończenia roku szkolnego. Uczniowie tych klas wraz ze swoimi wychowawczyniami: p. Elżbietą Soją, p. Barbarą Czyż, p. Jolantą Bugajską, p. Joanną Jaroszek, p. Beatą Darnowską – Zygoń i p. Anną Kosiarz przygotowali montaż słowno – muzyczny. Obejrzeli go pani dyrektor Katarzyna Goworek, pani wicedyrektor Jolanta Klauzińska oraz rodzice naszych uczniów i nauczyciele.
Uczniowie zakończyli pierwszy etap edukacyjny mogąc zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie, muzyczne i taneczne. Pięknie podziękowali swoim wychowawczyniom za czas, który spędziły razem z nimi i umiejętności jakich nauczyły ich się przez trzy lata nauki.
Po oficjalnej części w sali teatralnej wszyscy udali się do swoich klas na ostatnie spotkanie ze swoimi paniami. Tam otrzymali świadectwa promujące ich do klasy czwartej oraz dyplomy za działalność na rzecz klasy i szkoły. Podziękowania otrzymali również rodzice, którzy wielokrotnie służyli swoją pomocą, bez których nie można byłoby zorganizować wycieczek, spotkań integracyjnych czy okolicznościowych imprez klasowych.
Dziękujemy jeszcze raz wszystkim i do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

• koniecrok
  • koniecrok_2