Uczniowie 1b,2a,2b i 3c w kinie

28 maja 2021 roku w ramach integracji klasowej uczniowie klas: 1b, 2a, 2b i 3c pod opieką swoich wychowawczyń: Małgorzaty Połetek, Beaty Darnowskiej- Zygoń, Elizy Adamskiej, Jolanty Wielgus oraz Katarzyny Leszczyńskiej i Andrzeja Jeruzala obejrzeli w Kinie Etiuda, mieszczącym się w Ostrowieckim Browarze Kultury, premierowy film " Krudowie 2. Nowa Era". To był mile spędzony czas.

Czytaj więcej...

Dzień Mamy w edukacji wczesnoszkolnej.

100 lat Mamo, dziś Twój Dzień! 100 lat Mamo, kochamy Cię! I jesteśmy pełni wdzięczności za każdy Twój gest miłości. Ty nas wprowadzasz w świat, Ty nam dodajesz otuchy Ty nas wspierasz gdy płaczemy i gdy mamy w nosie muchy. Jesteś ostoją cierpliwości i nieskończonym źródłem miłości. 100 lat Mamo, dziś Twój Dzień, 100 lat Mamo, kochamy Cię!
Tymi słowami, inaczej niż co roku, bo poprzez portal społecznościowy, uczniowie edukacji wczesnoszkolnej przesłali swoim mamom, płynące prosto z serca życzenia z okazji Dnia Matki.

Czytaj więcej...

Kwiaty i uśmiechy dla wszystkich Pań.

Na początku marca, gdy dni stają się coraz dłuższe, a w powietrzu zaczynamy wyczuwać zapach wiosny, obchodzimy Święto Kobiet. Dzień ten na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza imprez. Każdego roku z okazji tego sympatycznego marcowego święta w naszej szkole pojawiają się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet. W ten wyjątkowy dzień dziewczynki otrzymują kwiaty i słodycze, a w klasach i na szkolnych korytarzach panuje wyjątkowa atmosfera.

Czytaj więcej...

Dzień kobiet w 4d

Dzień kobiet w marcu i Dzień chłopca we wrześniu to okazja do życzeń, miłych gestów i wspólnego świętowania pewnie w każdej klasie. Niestety, nauka zdalna nie pozwala na klasowe spotkania i niespodzianki. Pomimo tego, chłopcy z klasy 4 d zaskoczyli swoje koleżanki i na godzinie z wychowawcą były życzenia, kwiaty, wiersze i piosenki.
Brawo chłopcy!!!

Czytaj więcej...

" Śpiewam przy tobie chociaż dobrych wieści brak"...

" Śpiewam przy tobie chociaż dobrych wieści brak"...
" Więc dla ciebie, Wenus, tron w szkarłatach, rzeźba, wiersz, gramofonowa płyta"...

Takimi słowami rozpoczęli czytanie poezji z okazji Dnia Kobiet uczniowie klasy 7 D z PSP 14: Piotr Tomaszewski i Jan Wójcik w Bibliotece w Ostrowieckim Browarze Kultury.
Wszystkiego najlepszego dla Pań!
Monika Popek

Czytaj więcej...