Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 i uroczystość ślubowania

W dniu 1 września 2021 roku odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Inauguracja odbyła się w sali gimnastycznej, gdzie Pani dyrektor Katarzyna Goworek w swoim przemówieniu serdecznie wszystkich powitała. Z okazji nowego roku szkolnego Pani Dyrektor życzyła naszym uczniom, aby był to rok pełen sukcesów, pozytywnych doświadczeń związanych ze zdobywaniem wiedzy.

W tym dniu odbyła się także uroczystość ślubowania klas pierwszych. Po części artystycznej nowi uczniowie powtórzyli słowa ślubowania. Panie Dyrektor pasowały pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Następnie zostały wręczone dzieciom przygotowane upominki.

Czytaj więcej...

Uczniowie 1b,2a,2b i 3c w kinie

28 maja 2021 roku w ramach integracji klasowej uczniowie klas: 1b, 2a, 2b i 3c pod opieką swoich wychowawczyń: Małgorzaty Połetek, Beaty Darnowskiej- Zygoń, Elizy Adamskiej, Jolanty Wielgus oraz Katarzyny Leszczyńskiej i Andrzeja Jeruzala obejrzeli w Kinie Etiuda, mieszczącym się w Ostrowieckim Browarze Kultury, premierowy film " Krudowie 2. Nowa Era". To był mile spędzony czas.

Czytaj więcej...

Dzień Mamy w edukacji wczesnoszkolnej.

100 lat Mamo, dziś Twój Dzień! 100 lat Mamo, kochamy Cię! I jesteśmy pełni wdzięczności za każdy Twój gest miłości. Ty nas wprowadzasz w świat, Ty nam dodajesz otuchy Ty nas wspierasz gdy płaczemy i gdy mamy w nosie muchy. Jesteś ostoją cierpliwości i nieskończonym źródłem miłości. 100 lat Mamo, dziś Twój Dzień, 100 lat Mamo, kochamy Cię!
Tymi słowami, inaczej niż co roku, bo poprzez portal społecznościowy, uczniowie edukacji wczesnoszkolnej przesłali swoim mamom, płynące prosto z serca życzenia z okazji Dnia Matki.

Czytaj więcej...

Kwiaty i uśmiechy dla wszystkich Pań.

Na początku marca, gdy dni stają się coraz dłuższe, a w powietrzu zaczynamy wyczuwać zapach wiosny, obchodzimy Święto Kobiet. Dzień ten na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza imprez. Każdego roku z okazji tego sympatycznego marcowego święta w naszej szkole pojawiają się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet. W ten wyjątkowy dzień dziewczynki otrzymują kwiaty i słodycze, a w klasach i na szkolnych korytarzach panuje wyjątkowa atmosfera.

Czytaj więcej...

Dzień kobiet w 4d

Dzień kobiet w marcu i Dzień chłopca we wrześniu to okazja do życzeń, miłych gestów i wspólnego świętowania pewnie w każdej klasie. Niestety, nauka zdalna nie pozwala na klasowe spotkania i niespodzianki. Pomimo tego, chłopcy z klasy 4 d zaskoczyli swoje koleżanki i na godzinie z wychowawcą były życzenia, kwiaty, wiersze i piosenki.
Brawo chłopcy!!!

Czytaj więcej...