Tak niedawno żeśmy się poznali ……

W sobotę 19.06.21 r w upalne popołudnie uczniowie klasy 3b z wychowawczynią p. Ireną Łucką i rodzicami wybrali się do Gospodarstwa Agroturystycznego u p. Januchty. Na miejscu czekało na dzieci mnóstwo wspaniałych atrakcji. Jedni zjeżdżali na dmuchanej zjeżdżalni lub korzystali z drewnianego placu zabaw, inni uskuteczniali szaleństwa w basenie pełnym kolorowych kulek. Można było również potańczyć na parkiecie w rytmie disco. Wspaniałą zabawą było rozegranie meczu piłki siatkowej pomiędzy dziećmi, a rodzicami. Smaczny poczęstunek, przygotowany przez rodziców i spożywany w tak miłej atmosferze, wszystkim bardzo smakował. Dobry humor dopisywał uczestnikom zabawy i wszyscy bawili się znakomicie. Zmęczeni szaleństwami, ale zadowoleni wrócili do domu. Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom za zorganizowanie tak wspaniałego spotkania integracyjnego, które niestety, było już ostatnim w takim składzie. Od września bowiem czekają na uczniów nowe wyzwania na kolejnym już etapie edukacji.

• januchta1
  • januchta10