Dzień chłopaka w 4d

Na ten dzień, 29 września 2020 r. uczniowie klasy 4d czekali z niecierpliwością. Z powodu sytuacji związanej z Covid-19 od marca nie uczestniczyli w żadnych klasowych uroczystościach ani wycieczkach. Wykorzystując zbliżający się Dzień chłopaka wraz z wychowawczynią Iwoną Abramczyk wybrali się do pizzerii Da Grasso.

Wspólny spacer i biesiadowanie pokazało, że uczniowie stosują się do zasad bezpiecznego poruszania się po drodze, a kultura zachowania to mocna strona klasy 4 d.
Kolejnym etapem wycieczki było przejście na Rynek i oddanie hołdu pomordowanym w 1942 r. przez hitlerowców mieszkańcom naszego miasta. Przygotowanie informacji o tym tragicznym wydarzeniu przez chętnych uczniów, przybliżyło wszystkim fragment bolesnej historii.
W drodze powrotnej do szkoły dzieci spędziły miło czas na placu zabaw, na osiedlu Ogrody.
Ta wycieczka była udana, ale jak powiedzieli uczniowie trochę za krótka.

• wycieczka_4d
  • wycieczka_4d_2