Wycieczka do Bałtowa

09.12.2019r. odbyła się wycieczka do Bałtowa klas 0 i 2B wraz z opiekunami p. Ireną Łucką i p. Małgorzatą Połetek. W planie wycieczki przewidziano wiele atrakcji i niespodzianek dla dzieci. Bałtów zmienił się w pięknie wyglądająca zimową krainę.
Po przyjeździe na miejsce zostaliśmy przywitani przez Panią Mikołajkę, która towarzyszyła nam już do końca dnia oprowadzając po wszystkich miejscach i w ciekawy sposób opowiadając o wszystkim. Dzieci miały możliwość uczestnictwa w warsztatach kulinarnych na których, każde z nich ozdabiało swojego pierniczka. Następną atrakcją była wizyta w ,,Krainie Lodu" stworzonej na podstawie bajki Disneya. Dzieci miały możliwość podziwiania przepięknych dekoracji, które zostały w tym miejscu zaprezentowane. Wąskie korytarze z efektownym oświetleniem wprowadzały nas do następnych sal w których, czekał szereg atrakcji. Możliwość spotkania Olafa, który dał pokaz płaczu, śmiechu oraz obdarzył dzieci mnóstwem uścisków, wprowadziła bardzo miłą atmosferę. Przy wyjściu z ,,Krainy Lodu" czekała na nas Elza z pokazem magii. Następnym etapem było kino 5D z projekcją filmu świątecznego, który choć krótki sprawił dzieciom wiele radości. Końcowym etapem było spotkanie ze Świętym Mikołajem w jego wiosce, ale przed tym dzieci dały pokaz swojej sprawności fizycznej podczas gier i zabaw na świeżym powietrzu. W chatce Mikołaja przy cieple kominka powitała nas Śnieżynka, która w kilku słowach opowiedziała o przebiegu spotkania ze Świętym. Każde dziecko otrzymało mały upominek, dyplom i zdjęcie ze Świętym Mikołajem. Zakup pamiątek przypieczętował nasza niezwykłą wycieczkę w tak ciekawą krainę jaką stał się Bałtów.
Uśmiech i radość dzieci dają nam satysfakcję z udanej i miłej wycieczki.

• bałt
  • bałt_10