Wyprawa do Majsterkowa

W mroźny, ale słoneczny dzień 11 grudnia 2019r. dzieci z klasy 3 c już po raz trzeci wybrały się na warsztaty edukacyjne zorganizowane przez Castoramę . W „Majsterkowie” uczniowie pod kierunkiem instruktora - pana Mariusza, rozwijali swoje umiejętności manualne i zainteresowania techniczne. Tym razem łączyli drewniane elementy za pomocą gwoździ. Posługiwanie się młotkiem nie sprawiało dzieciom większej trudności, a niektórzy robili to przecież po raz pierwszy. Wprawdzie trochę ucierpiały niektóre palce, ale kto by na to zważał , gdy powstawały takie fajne rzeczy: skarbonka, skrzynka na narzędzia i bombka. Trzecioklasiści, wspierani przez dwie niezawodne i uzdolnione technicznie mamy p. Ewelinę Ćwik i p. Małgorzatę Picewicz, poradzili sobie wspaniale ze wszystkimi zadaniami. Za pomoc w zorganizowaniu wycieczki serdecznie podziękowania należą się tacie Antosia, p. Przemysławowi Jop.
Wyprawę do „Majsterkowa” zaliczyliśmy do wyjątkowo udanych.

• castorama_Iwonki
  • castorama_Iwonki_10