Jak powstaje chleb?

28 listopada 2019r klasa 3d razem ze swoją wychowawczynią p. Małgorzatą Połetek wybrała się na wycieczkę do piekarni „Skalski”. Podczas wycieczki dzieci miały możliwość zobaczyć jak wygląda piekarnia od środka. Z wielkim zainteresowaniem przyglądały się pracy piekarza, poznały etapy powstawania różnego rodzaju chleba oraz produkty potrzebne do jego wypieku. Obserwowały drogę bułeczek od chwili gdy, były ciastem, aż do momentu wyjścia z pieca. Pachnące, rumiane wszystkim pobudziły apetyty.

• piekarnia
  • piekarnia_11