Klasa 3a w gospodarstwie agroturystycznym.

W dniu 24 czerwca klasa 3a wraz z wychowawczyniami p. Dorotą Rogozińską i p. Edytą Kłos wybrała się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w Starej Dębowej Woli.
Uczniowie mieli okazję zwiedzić malowniczo położone gospodarstwo, które zamieszkuje wiele zwierząt. Były wspaniałe zabawy na świeżym powietrzu, dyskoteka oraz spacer po lesie. Nie zabrakło pysznej kiełbaski z grilla. Dzieci miały możliwość obcowania z naturą i odpoczywania w sielskiej atmosferze.

Czytaj więcej...

Klasa 2c na Rogatym Ranczo

Na zakończenie roku szkolnego uczniowie klasy 2c wraz z rodzicami i wychowawcą odwiedzili Rogate Ranczo na Podszkodziu. Wszyscy mieli okazję spędzić czas na łonie natury wśród szlachetnych Jeleni i Danieli. Było też bliskie spotkanie z królikami, kozami, owcami i kucykiem. Nie zabrakło pięknej pogody i wyśmienitej zabawy podczas ekstremalnej jazdy samochodem terenowym oraz wspólnych zabaw integracyjnych.

Czytaj więcej...

Tak niedawno żeśmy się poznali ……

W sobotę 19.06.21 r w upalne popołudnie uczniowie klasy 3b z wychowawczynią p. Ireną Łucką i rodzicami wybrali się do Gospodarstwa Agroturystycznego u p. Januchty. Na miejscu czekało na dzieci mnóstwo wspaniałych atrakcji. Jedni zjeżdżali na dmuchanej zjeżdżalni lub korzystali z drewnianego placu zabaw, inni uskuteczniali szaleństwa w basenie pełnym kolorowych kulek. Można było również potańczyć na parkiecie w rytmie disco. Wspaniałą zabawą było rozegranie meczu piłki siatkowej pomiędzy dziećmi, a rodzicami.

Czytaj więcej...

Piknik w Gospodarstwie Agroturystycznym u p. Januchty

17 czerwca 2021r to gorący dzień, podczas którego dzieci z klasy I b wybrały się do Gospodarstwa Agroturystycznego u p. Januchty. Opiekę nad dziećmi sprawowała wychowawczyni Małgorzata Połetek i p. Justyna Grotek. Tam czekało dla wszystkich wiele atrakcji. Jedni uskuteczniali szaleństwa w basenie pełnym kolorowych kulek, inni zjeżdżali na dmuchanej zjeżdżalni lub bawili się na drewnianym placu zabaw.

Czytaj więcej...

Klasa 3c w Wygwizdowie

16 czerwca 2021r. dzieci z klasy 3c pod opieką wychowawczyni p. Joli Wielgus, p. Justyny Grotek i mamy ucznia p. Anety Łochnickiej odwiedziły Zoo „Leśne Zacisze w Lisowie- Wygwizdowie. Miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki. Przemierzając alejki ogrodu, oglądały z bliska zwierzęta – 90 gatunków z 6 kontynentów. Poznały ich wygląd i tryb życia.

Czytaj więcej...