Życzenia dla wszystkich dzieci.

Drogie Dzieci! Życzymy, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniajcie każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerpcie energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukajcie w sobie siły i entuzjazmu.
Żyjcie najpiękniej, jak potraficie!!!

Tradycja świętowania 1 czerwca jako Dnia Dziecka liczy już ponad pół wieku. Jest obchodzony w wielu krajach na świecie. Pewnie nie wszyscy wiedzą, że początkowo ten dzień nazywał się „Dniem Róży”, później nazwę zmieniono na „Kwiatową Niedzielę”. Tradycje związane z Dniem Dziecka są różne w zależności od danego kraju, tak i w naszej szkole dzieciaki swoje święto obchodziły również w ciekawy sposób. Było to możliwe często przy wsparciu rodziców. Uczniowie klas młodszych, pod opieką wychowawców, uczestniczyły w wycieczkach, spacerach, wyjściach do pizzerii, czy na lody, a także w zabawach na świeżym powietrzu i w Laser Space. Ten dzień był radosny i beztroski, a każde dziecko czuło się wyjątkowo i szczęśliwie.

Klasa 1 b

• dzieci10