Piknik rodzinny w 2d

W piękny czerwcowy dzień dzieci z klasy II d razem z wychowawczynią Małgorzatą Połetek i rodzicami wybrali się do Gospodarstwa Agroturystycznego „U Januchty”. Tam czekało dla wszystkich wiele atrakcji. Ogromną radość sprawiła dzieciom przejażdżka wozem po leśnych bezdrożach. Po powrocie na miejsce każdy mógł znaleźć dla siebie miejsce do zabawy. Jedni uskuteczniali szaleństwa w basenie pełnym kolorowych kulek, inni zjeżdżali na dmuchanej zjeżdżalni lub bawili się na drewnianym placu zabaw. Świetną zabawą były rozgrywki z rodzicami w „dwa ognie” czy przeciąganie liny. Rodzice pozazdrościli zabawy dzieciom i zorganizowali dla siebie rozgrywki w piłkę siatkową. Zapach pieczonej kiełbaski zaprosił wszystkich na posiłek, po którym dzieci zaprezentowały rodzicom różne tańce. Moc atrakcji, sympatyczna atmosfera, wspólne rozmowy i zabawy spowodowały, że były to niezapomniane chwile spędzone w takim gronie.
Zmęczeni zabawą i upałem ale bardzo zadowoleni wróciliśmy do domu i obiecaliśmy wrócić do p. Januchty za rok.

• piknik
  • piknik_2