Wizyta Pani Mikołajowej w klasie 3e

6 grudnia to  upragniony dzień  wszystkich dzieci. W tym dniu z okazji mikołajek dzieci oglądały w kinie film Walta Disney’a „Coco”. Następnego dnia okazało się, że to nie był koniec niespodzianek. Uczniowie klasy III e czekając na Mikołaja przygotowywały się na ten dzień od kilku dni.

Pod okiem wychowawczyni pani Jolanty Wielgus uczyły się  piosenki o Mikołaju, robiły jego podobiznę z papieroplastyki i techniką witrażu, dekorowały swoją salę lekcyjną  rysunkami z jego podobizną oraz śnieżynkami własnoręcznie robionymi wykorzystując  umiejętności matematyczne – oś symetrii. Najważniejszy moment w klasie to wizyta  Pani Mikołajowej, której przyjście oznajmił głośny łomot w klasowe drzwi.  Zaskoczone dzieci zapewniły, że są grzeczne i dobrze się uczą. Otrzymały specjalne „mikołajkowe” zadanie do wykonania – należało zaśpiewać piosenkę lub powiedzieć wierszyk i wówczas dziecko otrzymało mikołajowy prezent. Radości i uśmiechu było bez liku... Serdecznie dziękujemy niezastąpionej mamie  - pani Iwonie Szwed.

Jolanta Wielgus

• d_wizyta1