Zabawa karnawałowa z najmłodszymi

Karnawał to okres zimowych zabaw. To szaleństwo, które ogarnia wszystkich ludzi nawet tych najmłodszych. Zgodnie z tradycją w naszej szkole w środę 12 lutego 2020 roku odbyła się zabawa karnawałowa. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Dzieci były poprzebierane a ich stroje były kolorowe, ciekawe i bardzo pomysłowe. Można było spotkać wróżki, księżniczki, piratów, rycerzy, policjantów i wiele innych. Wszyscy bawili się znakomicie.

Czytaj więcej...

SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM W KLASIE 1C

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do uczniów klasy 1c. Oczekując upragnionego Gościa dzieci nasłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyły o tym, że do klasy zbliża się Święty Mikołaj we własnej osobie. Dzieci były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja i jego pomocnika Elfa – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego worka prezentów św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i nauczycieli w szkole.

Czytaj więcej...

Mikołajkowe wyjście do kina klas 0 - 3.

Tradycją w naszej szkole jest „mikołajkowy seans filmowy” W dniu 6 grudnia 2019r. klasy 0 - 3 pod opieką swych wychowawczyń wybrały się do kina na film pt. „Kraina lodu II”. Duża część uczniów doskonale znała bohaterów tej animacji z I części. To właśnie dzieciaki sprawiły, że film jest już niemal kultową animacją i do nich jest też kierowana kontynuacja.
Anna i Elsa powróciły, jest to kolejna odsłona przygód dwóch sióstr, jakże różnych sióstr. Tym razem obie wspierane przez przyjaciół muszą wyruszyć w pełną niebezpieczeństw podróż do Zaczarowanego Lasu. Tylko tam mogą otrzymać pomoc dla swojego królestwa. Podczas trwającego półtorej godziny seansu z dobrymi przyjaciółmi, czyli siostrami Anną i Elsą, reniferem Svenem oraz bałwankiem Olafem dzieci towarzyszyły głównym postaciom w ich przygodach i z zapartym tchem śledziły ich losy.

Czytaj więcej...

Dziękujemy, Święty Mikołaju!

6 grudnia 2019 r., gdy uczniowie klasy V d ubierali choinkę i zdobili swoją salę ozdobami świątecznymi, odwiedził ich Święty Mikołaj. Było to całkowitym zaskoczeniem, gdyż obchody mikołajek miały się odbyć dopiero w poniedziałek. Niezwykły gość rozdał prezenty, a potem pozował do zdjęć.

Czytaj więcej...

Uczniowie klasy 2c w Bałtowie – miejscu magii, czarów i wróżb …

28.11.2019 r. w klasie 2c odbył się niezwykły bal andrzejkowy. Niespodzianką i niebywałą atrakcją był przejazd do Bałtowa school busem w atmosferze wróżb i magii. Przyczyniły się do tego zaprzyjaźnione Wróżki i Czarownice z Sabatówki. Uczestnicy zabawy mogli wyczytać z kart, jaka czeka ich przyszłość, jak na imię będzie miała przyszła sympatia, jaki zawód zdobędą w przyszłości. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki z nazwami zawodów przyszłości, szukał swojej szczęśliwej liczby, poznawał znaczenie swojego ulubionego koloru.

Czytaj więcej...