4d na Rogatym Ranczo

Dzień 2 czerwca klasa 4d spędzała na Rogatym Ranczo. To świetne miejsce na spotkanie integracyjne dla dzieci jak i dorosłych położone jest w pobliżu Ostrowca Świętokrzyskiego, na Podszkodziu.

Czytaj więcej...

Życzenia dla wszystkich dzieci.

Drogie Dzieci! Życzymy, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniajcie każdą chwilę tak, aby potem wspominać ją z radością. Czerpcie energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukajcie w sobie siły i entuzjazmu.
Żyjcie najpiękniej, jak potraficie!!!

Czytaj więcej...

Jest szkoła, są dzieci – jest radość

Cieszymy się z powrotu do szkoły, tęskniliśmy za nią wszyscy i dzieci i dorośli. Nasza „Czternastka” nareszcie rozbrzmiewa gwarem i radosnym śmiechem dzieci nie tylko w klasach i na korytarzach, ale też i na dziedzińcu szkolnym. Korzystając z uroków zimy, dbając o zdrowie i hartując organizm 20 stycznia 2021 roku nasi uczniowie klasy 3c wesoło i radośnie bawili się na śniegu. Nawet zasypany śniegiem szkolny plac zabaw nie stanowił przeszkody do wyśmienitej zabawy na świeżym powietrzu. Pogoda była trochę mroźna, ale nikomu to nie przeszkadzało, bo dzieci wiedzą, że zabawy na świeżym powietrzu to nie tylko świetna rozrywka, ale i nauka poprzez zabawę.
Jolanta Wielgus

Czytaj więcej...

Zabawy na śniegu klasy 3a

Śnieg to dla dzieci inspiracja do wspaniałej zabawy. Nie przeszkadza chłód, bo przebywanie na świeżym powietrzu to najlepsza recepta na zdrowie, a każdy chce być przecież zdrowy.

Czytaj więcej...

Zabawa karnawałowa z najmłodszymi

Karnawał to okres zimowych zabaw. To szaleństwo, które ogarnia wszystkich ludzi nawet tych najmłodszych. Zgodnie z tradycją w naszej szkole w środę 12 lutego 2020 roku odbyła się zabawa karnawałowa. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Dzieci były poprzebierane a ich stroje były kolorowe, ciekawe i bardzo pomysłowe. Można było spotkać wróżki, księżniczki, piratów, rycerzy, policjantów i wiele innych. Wszyscy bawili się znakomicie.

Czytaj więcej...