Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 i uroczystość ślubowania

W dniu 1 września odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Inauguracja odbyła się w sali gimnastycznej, gdzie Pani dyrektor Katarzyna Goworek w swoim przemówieniu serdecznie wszystkich powitała.

Z okazji nowego roku szkolnego Pani Dyrektor życzyła naszym uczniom, aby był to rok pełen sukcesów, pozytywnych doświadczeń związanych ze zdobywaniem wiedzy. W tym dniu odbyła się także uroczystość ślubowania klas pierwszych. Po części artystycznej nowi uczniowie powtórzyli słowa ślubowania. Panie Dyrektor pasowały pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Następnie zostały wręczone dzieciom przygotowane upominki.
Po części oficjalnej uczniowie udali się do klas, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami.
Wychowawcami klas pierwszych są:
1a- p. Dorota Rogozińska, p. Edyta Kłos
1b- p. Jolanta Wielgus