Osiem medali dla czternastki

18 czerwca na stadionie lekkoatletycznym w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Województwa świętokrzyskiego w lekkiej atletyce od rocznika 2010 do 2006. W zawodach wzięło udział około 500 uczniów z całego województwa świętokrzyskiego. Naszą szkołę reprezentowało 24 zawodników.

Bardzo dobry wynik, bijąc kolejne rekordy życiowe, ustanowiła Anastazja Kaczmarek z rocznika 2008. W biegu na 60 m uzyskała wynik 8,67 a na 300 m. 46:05 co dało jej dwa złote medale. Świetne rezultaty zanotowała też Mikołajek Nikola z rocznika 2010,która w soku wzwyż osiągnęła wynik 125 cm a w piłeczce palantowej 29,5 m. i też zgarnęła dwa złote medale. Na drugiej pozycji, również w skoku wzwyż, uplasowała się Zajączkowska Natalia a trzecia była Staniszewska Maja. Kolejny sukces także w rzucie piłeczką palantową odnotowała Kordos Hanna, która wywalczyła srebrny medal z wynikiem 27,5m. Drugie miejsce przypadło też Bugajskiemu Oliwierowi z rocznika 2008, który posłał kulę na odległość 6,53 m. Wielkie gratulacje dla naszych sportowców. Nauczyciele wychowania fizycznego.