Złoto i srebro dla PSP 14

11 czerwca w Rytwianach odbył się finał Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym, który obejmował bieg na 60 m skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 600m dziewczęta, 1000 m. chłopcy. Zawodniczki z naszej szkoły okazały się być bezkonkurencyjne.

Wywalczyły złoty medal z wynikiem 1061 punktów, a w rywalizacji indywidualnej Anastazja Kaczmarek zdeklasowała rywalki osiągając wynik 302 punkty. Trzecie miejsce wywalczyła Zuzanna Zagraj z wynikiem 212 punktów. Dziewczynki wystąpiły składzie: Beksińska Amelia, Górniak Adrianna, Mozal Marcela, Zagraj Zuzanna, Głąbień Roksana, Osowska Sylwia, Kaczmarek Anastazja, Kaniszewska Patrycja.
W kategorii chłopców po bardzo zaciętej rywalizacji wywalczyliśmy srebrny medal w składzie: Nowak Natan, Kowalski Ignacy, Brociek Filip, Góralski Oliwier, Kwiatkowski Kacper, Budzeń Patryk, Kalita Michał. Indywidualnie, na IV miejscu, tuż za podium, uplasował się Patryk Budzeń a na VI Oliwier Góralski. Gratulacje dla naszych sportowców. Nauczyciele wychowania fizycznego.