Pierwszy Mityng lekkoatletyczny

Sukcesy Sportowe

19 czerwca odbył się I Mityng Lekkoatletyczny Młodzików o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Zawody rozegrano na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Żeromskiego. Startowali w nim uczniowie z rocznika 2006-2007.

Rywalizowało w sumie 103 zawodników. Puchar w kategorii dziewcząt wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 14, a w klasyfikacji drużynowej chłopców Szkoła Podstawowa nr 1. Indywidualnie w biegu na 100 m dziewcząt pierwsze miejsce wywalczyła Julia Chamera z wynikiem 14:25 s., druga była Sandra Miśkiewicz. Z kolei w biegu na 600 metrów Michał Szczygieł uplasował się na trzecim miejscu. Skok w dal wygrała Julia Chamera, druga była Marta Ozgowicz. W rzucie piłeczką palantową pierwsza była Sandra Miśkiewicz z wynikiem 45,60 m. W pchnięciu kulą drugie miejsce wywalczyła Paula Stawowiak a trzecie Martyna Baranowska. Opiekunkami uczniów na zawodach były: Beata Kwiecień i Elżbieta Ozdoba.