Sukcesy Sportowe

Nasze dziewczęta bezkonkurencyjne !!!

17 września w indywidualnych biegach przełajowych na Gutwinie nie miały sobie równych.

12 medali dla PSP 14 na II Świętokrzyskiej Olimpiadzie Lekkoatletycznej w Kielcach

16 września 2022 roku w Kielcach odbyła się II Olimpiada Świętokrzyska, w której wzięło udział 600 zawodników w różnych dyscyplinach sportowych, naszą szkołę reprezentowało 11 utalentowanych lekkoatletycznie młodych sportowców. Opiekunem była Pani Joanna Jaroszek.

LEKKOATLETYCZNE NADZIEJE OLIMPIJSKIE

14 września 2022 w Kielcach odbyły się zawody „LEKKOATLETYCZNE NADZIEJE OLIMPIJSKIE”.  Naszą szkołę reprezentowało 26 uczniów z klas IV i V. Opiekunami na zawodach byli Joanna Jaroszek i Damian Falecki.

Amelia Beksińska Sportowcem Roku 2021/2022  w PSP nr 14

Amelia Beksińska jest uczennicą klasy VII f, trenuje lekką atletykę i pływanie. W roku szkolnym 2021/2022 w Świętokrzyskich Igrzyskach Dzieci w lekkiej atletyce zdobyła cztery złote medale.

Julia Górniak na międzynarodowych zawodach w Krakowie

W dniach 11.08-15.08.2022r. w Krakowie odbyły się lekkoatletyczne międzynarodowe zawody  sportowe z udziałem reprezentacji 10 krajów „Atlhletics Unlimited Games”  w rocznikach 2009-2010. Polskę reprezentowało 80 zawodników z 16 województw wybranych przez PZLA.

Ogólnopolskie Zawody „Lekkoatletyka dla każdego”

Nasi uczniowie na Zawodach Ogólnopolskich „Lekkoatletyka dla każdego” 23 czerwca 2022r. w Sieradzu odbyły się Ogólnopolskie Zawody „Lekkoatletyka dla każdego” w których wzięło udział  576 zawodników z 16 województw. Naszą szkołę reprezentowało 3 zawodników.

Królowa Sportu w PSP 14 nie zwalnia tempa

14 czerwca gościliśmy w Sandomierzu w finale Świętokrzyskich Igrzysk Dzieci w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych.

5 złotych medali naszych lekkoatletów w kategorii młodzików (rocznik 2007-2008)

W dniach 9.10 czerwca w Staszowie odbył się finał Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży w indywidualnych zawodach lekkoatletycznych. Nasi lekkoatleci zaprezentowali się rewelacyjnie, łącznie dla naszej szkoły zdobyliśmy 5 złotych i 1 brązowy medal.

Świętokrzyskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Sztafetach

3 czerwca 2022 r. w Strawczenie rozegrano Świętokrzyskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Sztafetach. Znakomicie wystartowali z naszej szkoły. Złoty medal w sztafecie szwedzkiej (100m, 200m, 300m, 400m) wywalczyły zawodniczki w składzie: Amelia Beksińska, Marcela Mozal, Adrianna Górniak, Julia Górniak.