Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce

19 września 2020r. w Sandomierzu odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce w dwóch kategoriach: rocznika 2007-2008 oraz 2009 i młodsi. Każdy zawodnik mógł wystartować w dwóch konkurencjach.
Naszą szkołę reprezentowało 24 zawodników.

Wywalczyliśmy 2 złote medale, które zdobyły: Anastazja Kaczmarek z klasy VII b w biegu na 300m i Marta Ozgowicz klasa VIII c w skoku wzwyż, pięć srebrnych medali: Filip Brociek (V b) w rzucie piłeczką palantową, Ignacy Kowalski (V a) w skoku wzwyż, Jakub Sobolewski ( VII c), Sandra Miśkiewicz (VIII c) również w skoku wzwyż, Julia Chamera w skoku w dal i dwa brązowe medale wywalczone przez Jakuba Bryk(7c) w skoku wzwyż oraz Marię Ćmikiewicz także w skoku wzwyż.
Tuż za podium na czwartym miejscu uplasowała się Amelia Beksińska(6g) w skoku w dal, Sandra Miskiewicz(VIIIc) w biegu na 60m. Na piątym i szóstym: Oliwia Zdziebło(7e) w skoku w dal, Anastazja Kaczmarek(7b) w biegu na 60m, Roksana Głąbień(7c) w skoku w dal, Julia Chamera(7d)w biegu na 60m.
Ogromne gratulacje dla naszych Mistrzów!
Dyrekcja szkoły, nauczyciele wychowania fizycznego.

• igrz_19wrz
  • igrz_19wrz_2