Biegi Niepodległości 11 listopada 2019r

Tradycją stało się już, iż 11 listopada Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. organizuje Biegi Niepodległości .  Uczniowie naszej szkoły, jak co roku razem ze swoimi nauczycielami wzięli czynny udział w biegach. Klasy młodsze pod opieką swoich wychowawców, klasy starsze pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego. Już od najmłodszych lat zachęcamy dzieci do tej wspaniałej inicjatywy , aby wolny od zajęć szkolnych dzień spędzić na wesoło i sportowo. Zawsze są razem z nami rodzice, którzy kibicują swoim dzieciom. To super spędzony razem czas .  

W biegach wśród uczniów klas młodszych byli:

Klasa 0- Zuzanna Dunal, Martyna Czarnecka, Bartłomiej Heba, 

klasa 1a- Bartosz Walerys, Karolina Grudniewska, Jakub Rudkowski, Nicola Lepiarz, Maja Potocka, Mikołaj Kisiel, 

klasa 1b- Natalia Chadała, Pola Jaroszek, Dominika Piwowarczyk, Jagoda Stasica, Natalia Stefankiewicz, Alan Gałązkiewicz, Borys Jama, Aleksander Tkaczyk, Franciszek Zawadzki, 

klasa 1c- Szymon Struski, Kacper Kowalski, Łucja Leśniewska, Gaja Zimoń, Weronika Wiśniewska, Szymon Bień, Filip Łapa,

klasa 2b- Patryk Borowiec, Mikołaj Lipka, Alan Masternak, Wiktor Mucha, Tomasz Piec, Kacper Skalski, Lena Soboń, 

klasa 2c- Marcin Bajerczak, Lena Groszek, Oliwier Kulta, Maja Maciąg, Agata Maj, Filip Makowski, Igor Ojczymek, Lena Papierz, Aleksandra Pela, Antonii Przydatek, Oskar Tura, Dawid Walczyk, Julia Węgrzyn, Filip Wojasiewicz, Krystian Zybura, Maksymilian Żabicki,

klasa 2d- Sebastian Budzeń, Jan Cudo, Damian Czajka, Mikołaj Czarnecki, Natalia Długosz, Kacper Jalowski, Oskar Kapusta, Kryspin Kowalski, Krzysztof Kowalski, Kamil Krakowiak, Alekxander Nowak, Aleksander Szymański, Mikołaj Tomczyk, Jan Wilczyński,

 klasa 3a- Lena Warchoł, Wiktoria Krzemińska, Wiktor Dąbek, Gabriel Mularski, Oliwier Nowosielski,

 klasa 3b- Gabrysia Heba, Zuzanna Kargul, Karolina Kogut, Hanna Kordos ( zajęła II miejsce w kategorii dziewcząt)

klasa 3c- Alan Matysiak, Adam Mahmood Arif, Igor Orzechowski, Wojciech Lepiarz, Tatiana Kraus, Lena Otręba, Zofia Ptasińska, Maja Staniszewska, Julia Stasica, 

klasa 3d- Miłosz Jakubowski, Bartosz Aras, Natalia Zajączkowska, Miłosz Skrzyński, Amelia Misiura, Wiktor Jasiński, Lena Cielebąk,

  

Po zakończonych biegach wszyscy uczestnicy otrzymali wymarzone medale i pamiątkowe dyplomy. Pod względem ilości uczniów biorących udział w biegach nasza szkoła w klasyfikacji ogólnej szkół ostrowieckich zajęła III miejsce. To duży nasz sukces, gratulujemy, za rok na pewno spotkamy się w jeszcze szerszym gronie uczestników.

  • biegi_niepodleglosci
  • biegi_niepodleglosci_2
  • biegi_niepodleglosci_3
  • biegi_niepodleglosci_4
  • biegi_niepodleglosci_5
  • biegi_niepodleglosci_6
  • biegi_niepodleglosci_7
  • biegi_niepodleglosci_8
  • biegi_niepodleglosci_9

 

Biegi Niepodległości 11 listopada 2019r.

Tradycją stało się już, iż 11 listopada Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. organizuje Biegi Niepodległości .  Uczniowie naszej szkoły, jak co roku razem ze swoimi nauczycielami wzięli czynny udział w biegach. Klasy młodsze pod opieką swoich wychowawców, klasy starsze pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego. Już od najmłodszych lat zachęcamy dzieci do tej wspaniałej inicjatywy , aby wolny od zajęć szkolnych dzień spędzić na wesoło i sportowo. Zawsze są razem z nami rodzice, którzy kibicują swoim dzieciom. To super spędzony razem czas . 
W biegach wśród uczniów klas młodszych byli:

Klasa 0- Zuzanna Dunal, Martyna Czarnecka, Bartłomiej Heba,

 

klasa 1a- Bartosz Walerys, Karolina Grudniewska, Jakub Rudkowski, Nicola Lepiarz, Maja Potocka, Mikołaj Kisiel,

 

klasa 1b- Natalia Chadała, Pola Jaroszek, Dominika Piwowarczyk, Jagoda Stasica, Natalia Stefankiewicz, Alan Gałązkiewicz, Borys Jama, Aleksander Tkaczyk, Franciszek Zawadzki,

 

klasa 1c- Szymon Struski, Kacper Kowalski, Łucja Leśniewska, Gaja Zimoń, Weronika Wiśniewska, Szymon Bień, Filip Łapa,

 

klasa 2b- Patryk Borowiec, Mikołaj Lipka, Alan Masternak, Wiktor Mucha, Tomasz Piec, Kacper Skalski, Lena Soboń,

 

klasa 2c- Marcin Bajerczak, Lena Groszek, Oliwier Kulta, Maja Maciąg, Agata Maj, Filip Makowski, Igor Ojczymek, Lena Papierz, Aleksandra Pela, Antonii Przydatek, Oskar Tura, Dawid Walczyk, Julia Węgrzyn, Filip Wojasiewicz, Krystian Zybura, Maksymilian Żabicki,

 

klasa 2d- Sebastian Budzeń, Jan Cudo, Damian Czajka, Mikołaj Czarnecki, Natalia Długosz, Kacper Jalowski, Oskar Kapusta, Kryspin Kowalski, Krzysztof Kowalski, Kamil Krakowiak, Alekxander Nowak, Aleksander Szymański, Mikołaj Tomczyk, Jan Wilczyński,

 

klasa 3a- Lena Warchoł, Wiktoria Krzemińska, Wiktor Dąbek, Gabriel Mularski, Oliwier Nowosielski,

 

klasa 3b- Gabrysia Heba, Zuzanna Kargul, Karolina Kogut, Hanna Kordos ( zajęła II miejsce w kategorii dziewcząt)

 

klasa 3c- Alan Matysiak, Adam Mahmood Arif, Igor Orzechowski, Wojciech Lepiarz, Tatiana Kraus, Lena Otręba, Zofia Ptasińska, Maja Staniszewska, Julia Stasica,

 

klasa 3d- Miłosz Jakubowski, Bartosz Aras, Natalia Zajączkowska, Miłosz Skrzyński, Amelia Misiura, Wiktor Jasiński, Lena Cielebąk,

Po zakończonych biegach wszyscy uczestnicy otrzymali wymarzone medale i pamiątkowe dyplomy. Pod względem ilości uczniów biorących udział w biegach nasza szkoła w klasyfikacji ogólnej szkół ostrowieckich zajęła III miejsce. To duży nasz sukces, gratulujemy, za rok na pewno spotkamy się w jeszcze szerszym gronie uczestników.