Lekkoatletyka triumfuje

29 września 2019r. na stadionie MOSIR w Kielcach odbyły się pokoleniowe zawody lekkoatletyczne dla uczczenia 100-lecia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Naszą szkołę reprezentowało 14 zawodników. Atmosfera panująca na stadionie zachęcała do czynnego uczestnictwa na miarę swoich możliwości. W wybranych konkurencjach startowali uczniowie i ich nauczyciele oraz trenerzy i rodzice. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale.

2 października 2019r. w ośrodku rekreacyjnym na Gutwinie odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe 10 x 800metrów. W kategorii dziewcząt rocznika 2007 i młodsze nasze zawodniczki WYWALCZYŁY I MIEJSCE W POWIECIE I MIEŚCIE.
Biegały w składzie:Sandra Miśkiewicz, Zuzanna Raźnik, Klaudia Karaś, Wiktoria Kubicka, Wiktoria Kieloch, Julia Sikora, Zuzanna Barska, Dominika Karwacka, Beata Woźniak, Anastazja Kaczmarek. Ogromne brawa dla naszych wspaniałych biegaczek.
E. Ozdoba.

 • lekkoatletyka
 • lekkoatletyka_10
 • lekkoatletyka_11
 • lekkoatletyka_12
 • lekkoatletyka_2
 • lekkoatletyka_3
 • lekkoatletyka_4
 • lekkoatletyka_5
 • lekkoatletyka_6
 • lekkoatletyka_7
 • lekkoatletyka_8
 • lekkoatletyka_9