Sportowiec Roku 2018/2019

Natalia Żywczyk - trenuje lekką atletykę, jest aktualną rekordzistką szkoły w biegu na 100m z wynikiem 12,35 s, 200m wynik 25,57 s i 300m z wynikiem 41,3 s oraz Mistrzynią województwa i makroregionu na tych dystansach.
W powiatowych, sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt 10x 800 metrów, biegnąc na 10 zmianie przyjęła pałeczkę na szóstym miejscu, a dobiegła do mety oczywiście jako pierwsza.
Do udziału w Mistrzostwach Ostrowca w lekkiej atletyce zachęcała koleżanki aby wspólnie ostatni raz zdobyć zwycięski puchar dla naszej szkoły.


Oprócz lekkiej atletyki Natalia reprezentowała szkołę w Mistrzostwach Ostrowca Św. w zawodach piłki nożnej, koszykowej i ręcznej, gdzie przy dużym jej udziale nasze drużyny zdobyły pierwsze miejsca i w koszykówce i piłce ręcznej i nożnej. Przy jej ogromnej szybkości i niezwykłej koordynacji ruchowej przeciwniczką bardzo trudno było przechwycić piłkę.
Obecnie Natalia przebywa w Spale na zgrupowaniu zawodników Zaplecza Kadry Narodowej przygotowując się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w dniach 11-12 lipca w Poznaniu.
Ogromne Gratulacje !!!

 

  • sport
  • sport_2
  • sport_3