W JEDNOŚCI SIŁA

5-7 czerwca na boisku przy SMS odbyły się Mistrzostwa Ostrowca w lekkiej atletyce rocznik 2003-2005. Po raz ostatni klasy VII, VIII i III gimnazjum startowały jako jedna drużyna. Zawodniczki z naszej szkoły były nie do pokonania. W klasyfikacji drużynowej wywalczyły I miejsce. Indywidualnie niemalże w każdej konkurencji mieliśmy medal.

I tak w biegu na 100 metrów - I m. Natalia Żywczyk III b, III m. Wiktoria Sadowska VIII b, 300 metrów- Im. Amelia Bień VII a, II m. Aleksandra Górniak III b, 600 metrów-I m. Natalia Górniak III b, II m. Natalia Kowalska VIII b, 1000 metrów-II m .Maja Kowalska VII b, III m. Amelia Stajek III b, skok w dal –I m. Natalia Żywczyk III b, III m. Karina Śmiech III b, skok wzwyż- I m. Karina Śmiech, II m. Eliza Konwa III a, pchnięcie kulą- II m. Karolina Sadrak VIII b, rzut dyskiem- Vm. Aleksandra Duda VIII b, VIII m. Natalia Czajkowska VIII b, bieg sztafetowy 4x 100metrów –I m. w składzie Natalia Żywczyk+ Amelia Bień+ Julia Spurek +Natalia Górniak. Mieliśmy też dwóch rodzynków. Michał Surmański z klasy III d w biegu na 100 metrów wywalczył I m. i w biegu na 300 metrów II m. Aleksy Jędrych z III b –III m. w skoku w dal i II m. w biegu na 100 metrów. Za miejsca I-III zawodnicy otrzymali medale, dyplomy i okolicznościowe koszulki. Natomiast szkoła drobny sprzęt sportowy i puchar. Opiekunami na zawodach byli: Elżbieta Ozdoba i Dariusz Zwoliński.

• lekka
  • lekka_2