BIEGALIŚMY NA ORLEN WARSAW

13 kwietnia na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie po raz kolejny odbyły się Ogólnopolskie Biegi Orlen Warsaw Maraton dla dzieci. Zawodnicy z roczników 2004 - 2005 biegali na dystansie 800 metrów, a urodzeni w 2006 roku i młodsi 600 metrów. Łącznie w zawodach wzięło udział ponad 2500 osób z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowało 9 zawodników.

Najlepsze lokaty uzyskały dziewczynki z rocznika 2008. Julia Sikora (5b) wywalczyła 33 miejsce z czasem 1:57, Beata Woźniak (5c) 38 miejsce 1:57,5, Dominika Karwacka(5c) 1:58. W rywalizacji dziewcząt z tego rocznika brały udział 383 zawodniczki. Wspaniała, sportowa atmosfera dopingowała zawodników do jak najszybszego pokonywania swoich dystansów. Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali pamiątkowe koszulki, dyplomy, medale oraz uczestniczyli w pasta party i dostali prowiant na drogę. Wrócili z zawodów zadowoleni i zdeterminowani do uprawiania lekkiej atletyki. Kolejna impreza, na poziomie wojewódzkim, odbędzie się 1 czerwca na stadionie lekkoatletycznym w Nowinach, a tydzień później Ogólnopolska w Warszawie. Gratuluję naszym biegaczkom sportowej postawy i życzę dalszych sukcesów na arenie sportowej. E. Ozdoba.

• biegi3
  • biegi_orlen