Złoto w dłoni

W dniach 6-7 maja 2019 roku w PSP7 odbyły się Mistrzostwa Ostrowca Św. Dziewcząt w piłce ręcznej. Brały w nich udział szkoły PSP14, PSP7,PSP5. Po zawziętej walce nasza szkoła po raz kolejny zakończyła te fascynujące i pełne emocji rozgrywki ze złotem. Pierwsze miejsce udało nam się zdobyć dzięki wspaniałej drużynie, w której skład wchodziły: Kuzdak Magdalena, Żywczyk Natalia – 3b, Bień Amelia, Kowalska Maja – 7a, Baka Aleksandra, Ćwik Sandra – 7b, Czajkowska Natalia, Duda Aleksandra, Kowalska Natalia, Sadrak Karolina – 8b. Opiekę sprawowała nad nimi Pani Elżbieta Ozdoba. Szczęśliwe dziewczyny opuściły progi szkoły nr 7 z pucharem, medalami, bluzkami oraz dyplomem.

 

Czytaj więcej...

Beata Woźniak wicemistrzynią Województwa

30 kwietnia w Rytwianach braliśmy udział w Mistrzostwach Województwa Szkolnego Związku Sportowego w Biegach Przełajowych. Bardzo dobrze spisały się nasze zawodniczki z rocznika 2008, biegające na dystansie 500m. Beata Woźniak, po niezwykle zaciętej walce na ostatnich metrach wywalczyła II miejsce, a Dominika Karwacka VIII. Sukces jest ogromny, bowiem w rywalizacji wzięło udział 66 zawodniczek. Gratulacje!!!. Podziękowania dla rodziców za obecność oraz pomoc podczas zawodów. E. Ozdoba

 

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych

W sobotę 16 marca 2019r. w Starachowicach rozegrane zostały mistrzostwa województwa świętokrzyskiego w biegach przełajowych. Trasa biegu była bardzo trudna do pokonania po pagórkowatym terenie wzdłuż zalewu Lubianka . Bardzo miłą niespodziankę sprawiła nam Beata Woźniak z klasy Vc , która w biegu na dystansie 300 metrów wywalczyła II miejsce. Wielkie gratulacje. Życzymy kolejnych sukcesów na zawodach wyższego szczebla.
Nauczyciel wychowania fizycznego Elżbieta Ozdoba

Czytaj więcej...

BIEGALIŚMY NA ORLEN WARSAW

13 kwietnia na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie po raz kolejny odbyły się Ogólnopolskie Biegi Orlen Warsaw Maraton dla dzieci. Zawodnicy z roczników 2004 - 2005 biegali na dystansie 800 metrów, a urodzeni w 2006 roku i młodsi 600 metrów. Łącznie w zawodach wzięło udział ponad 2500 osób z całej Polski. Naszą szkołę reprezentowało 9 zawodników.

Czytaj więcej...

Podwójne zwycięstwo

W dniach 06. – 08.02 i 11. – 13.02 w naszej szkole odbyły się zawody koszykówki roczników 2003 – 2005 na rok szkolny 2018/2019, których organizatorami byli MOSiR wraz z PSP nr 14. Pierwsze grały dziewczęta. W rozgrywkach udział wzięły szkoły PSP5, 7, 9, 10, 14. Po zawziętej i emocjonującej walce o piłkę nasze dziewczyny odniosły zwycięstwo.

Czytaj więcej...