Nasi uczniowie na ogólnopolskich halowych zawodach "Lekkoatletyka dla Każdego"

29 listopada o świcie, reprezentacja naszego  województwa licząca  32 zawodników, w kategorii U 13 i U 15, wyruszyła do Torunia. Dla większości z nich były to pierwsze poważne starty podczas zawodów tak wysokiej rangi. Pomimo dużej dawki stresu i  ogromnego zmęczenia była  radość i satysfakcja z osiągniętych wyników. Padło wiele rekordów życiowych.

Czytaj więcej...

PSP nr 14 nie zwalnia tempa

12 października 2020 r. na stadionie lekkoatletycznym w Kielcach zostały rozegrane Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Biegach Sztafetowych 4x100m. i tzw. szwedzkiej 100, 200, 300, 400m. Rewelacyjnie zaprezentowali się uczniowie z PSP14, którzy wywalczyli 2 złota i 4 srebra.

Czytaj więcej...

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce

19 września 2020r. w Sandomierzu odbyły się Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce w dwóch kategoriach: rocznika 2007-2008 oraz 2009 i młodsi. Każdy zawodnik mógł wystartować w dwóch konkurencjach.
Naszą szkołę reprezentowało 24 zawodników.

Czytaj więcej...

Świętokrzyskie Igrzyska Dzieci w trójboju lekkoatletycznym

23 września w Rytwianach rozegrano Świętokrzyskie Igrzyska Dzieci w trójboju lekkoatletycznym.
Rewelacyjnie zaprezentowała się nasza reprezentacja dziewcząt zajmując I miejsce oraz reprezentacja chłopców zajmując III miejsce.

Czytaj więcej...

Biegi Niepodległości 11 listopada 2019r

Tradycją stało się już, iż 11 listopada Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Św. organizuje Biegi Niepodległości .  Uczniowie naszej szkoły, jak co roku razem ze swoimi nauczycielami wzięli czynny udział w biegach. Klasy młodsze pod opieką swoich wychowawców, klasy starsze pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego. Już od najmłodszych lat zachęcamy dzieci do tej wspaniałej inicjatywy , aby wolny od zajęć szkolnych dzień spędzić na wesoło i sportowo. Zawsze są razem z nami rodzice, którzy kibicują swoim dzieciom. To super spędzony razem czas .  

Czytaj więcej...