Osiągnięcia Artystyczne

Sukcesy w Konkursie Powiatowym "Pszczoły – nasze życie"

Konkurs plastyczny „Pszczoły – nasze życie” został zorganizowany przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Krzemienny Krąg”. Jego celem była popularyzacja wiedzy na temat roli pszczół w ekosystemie, a także kreowanie postaw świadomych odpowiedzialności człowieka za przyszłość Ziemi.

Sukces Natalii Sawickiej

21 czerwca 2022 r. odbyło się podsumowanie Profilaktycznego Konkursu Plastycznego „NIE DLA NAŁOGÓW – TAK DLA PASJI”. Organizatorem konkursu było Centrum Rozwoju Lokalnego pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego.

Laureaci konkursu – Świąteczna pisanka

11 kwietnia 2022 r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny - Świąteczna pisanka. Laureaci z rąk Pani dyrektor Katarzyny Goworek otrzymali dyplomy i upominki.

I miejsce w konkursie plastycznym "Zdrowo i aktywnie z rodziną"

Nasza uczennica z klasy "0" Sara Nowak zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym "Zdrowo i aktywnie z rodziną ", zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową Nr 5 w Ostrowcu Św.
Serdecznie gratulujemy!!

Klasa 3c - laureatami III miejsca świątecznego konkursu Radia Rekord

W miniony piątek przedstawiciele klasy 3c wraz z wychowawcą udali się do siedziby Redakcji Radia Rekord na rozstrzygnięcie konkursu Rekordowa Siła Świąt. Spośród 30 prac ubiegających się o tytuł najbardziej kreatywnej ozdoby świątecznej III zaszczytne miejsce przypadło przepięknej choince wykonanej przez uczniów naszej szkoły.