Majowe świętowanie już dzisiaj w klasie 3c.

W ostatnim dniu nauki, przed majowymi świętami, uczniowie klasy 3c poznawali ważne karty historii i ważne dla wszystkich Polaków osoby. Na pewno w każdym domu będzie gościła polska flaga choćby taka, zrobiona własnoręcznie oraz będzie rozbrzmiewał refren piosenki śpiewanej podczas zajęć:
„Jesteśmy Polką i Polakiem. Dziewczynką fajną i chłopakiem. Kochamy Polskę z całych sił, chcemy byś również kochał ją i Ty i Ty "
Jolanta Wielgus

Czytaj więcej...

Wiosna zawitała na zajęcia koła plastycznego

Uczniowie klasy 3c podczas zajęć na kole plastycznym kolejny raz zaczarowywali rzeczywistość i przywoływali wiosnę. Tym razem poznawali technikę malowania na papierze ściernym, co nie było łatwą sztuką. Bazie w kolorowym wazonie i delikatne przebiśniegi to pierwsze oznaki wiosny, które do nas zawitały w pracach małych – wielkich Artystów.
Jolanta Wielgus

Czytaj więcej...

„Każdy artysta zaczynał kiedyś jako amator” - Ralph Waldo Emerson

Tegoroczna zima maluje magiczne krajobrazy. Grupa dzieci z klasy 3c należąca do koła plastycznego postanowiła zatrzymać na papierze te piękne, zimowe chwile. Podczas zajęć dzieci stworzyły cudowne, zimowe obrazy, które zaprezentowały w szkolnej galerii. Twórczość plastyczna jest niezmiernie bogatym źródłem satysfakcji . Jest początkiem poszukiwania własnego stylu. Uczy wytrwałości, odpowiedzialności , współpracy w zespole. Zajęcia plastyczne spełniają istotną funkcję poznawczą i edukacyjną. Dzięki nim dzieci doskonale przygotowane są do wyzwań wymagających sprawności manualnej, pomysłowości, inicjatywy twórczej, skupienia i wytrwałości.

Czytaj więcej...

Wiosennie w klasie 3 c

Uczniowie klasy 3c w ostatnim dniu nauki stacjonarnej wyczarowali pastelami i plasteliną wiosenne kwiaty. To także ostatnia chwila, kiedy mogliśmy być razem w klasie, w szkole. Przed nami nauka zdalna oraz nowe wyzwania i doświadczenia.
Jolanta Wielgus

Czytaj więcej...

FERIE ZIMOWE pod hasłem różnorodnych aktywności

W naszej szkole dbamy o wszechstronny rozwój dziecka nie tylko podczas zajęć szkolnych, ale także w dni wolne od nauki. W czasie tegorocznych ferii zimowych dzieci miały możliwość uczestniczenia w zajęciach zorganizowanych na terenie szkoły. Codziennie w pierwszym tygodniu ferii w dniach 27 – 31 stycznia 2020 roku, w godzinach od 9.00 do 13.00 można było atrakcyjnie i ciekawie spędzić czas pod okiem nauczycieli – trenerów.
Każdy dzień był zaplanowany, można było wziąć udział w zajęciach o charakterze plastycznym, tanecznym i sportowym.

Czytaj więcej...