Akcja charytatywna.

Wzorem ubiegłego roku w ramach akcji charytatywnej w naszej szkole odbyła się zbiórka karmy dla zwierząt z Ostrowieckiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt ANIMALS. Pod koniec maja zostały wykonane plakaty informujące o zbliżającej się akcji, zawisły one na korytarzach szkoły. Zbiórka trwała trzy tygodnie, a koordynowały ją p. Justyna Grotek, Justyna Kądziela-Seweryńska, Edyta Kłos, Elżbieta Orczyk i Krystyna Winczewska. Wzięli w niej udział zarówno uczniowie klas młodszych jak i starszych. Zebrano mnóstwo puszek i opakowań z mokrą i suchą karmą, jak również kaszę, ryż i makaron.
Akcja uczy wielu pozytywnych postaw, a przede wszystkim uwrażliwia uczniów na krzywdę innych. Mogą oni mieć satysfakcję i poczucie, że coś zależy od nich, że mają wpływ na poprawę warunków życia zwierząt.

• animals1
  • animals2