Akcja charytatywna.

Wzorem ubiegłego roku w ramach akcji charytatywnej w naszej szkole odbyła się zbiórka karmy dla zwierząt z Ostrowieckiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt ANIMALS. Pod koniec maja zostały wykonane plakaty informujące o zbliżającej się akcji, zawisły one na korytarzach szkoły. Zbiórka trwała trzy tygodnie, a koordynowały ją p. Justyna Grotek, Justyna Kądziela-Seweryńska, Edyta Kłos, Elżbieta Orczyk i Krystyna Winczewska. Wzięli w niej udział zarówno uczniowie klas młodszych jak i starszych. Zebrano mnóstwo puszek i opakowań z mokrą i suchą karmą, jak również kaszę, ryż i makaron.

Czytaj więcej...

Szkolna akcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2021

Szkolna akcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2021 dobiegła końca. Zebraliśmy 3666 zł..49 gr., które przekazaliśmy do miejskiego sztabu WOŚP.
Z satysfakcją możemy stwierdzić, że pomimo obiektywnych trudności nasza szkolna społeczność znowu stanęła na wysokości zadania. Byliśmy jedną z nielicznych, jeśli nie jedyną, szkołą na terenie miasta, która zarejestrowała w sztabie WOŚP gotowość do działania.

Czytaj więcej...

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM !

W naszej szkole w miesiącu grudniu kolejny rok z rzędu przeprowadzona została akcja charytatywna pod hasłem „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”.
Jej celem była pomoc najbardziej potrzebującym, pokazanie jak ważne jest w dzisiejszych czasach pomaganie innym ludziom, dostrzeganie ich problemów.

Czytaj więcej...

LUBIMY POMAGAĆ – ZBIÓRKA KARMY DLA STOWARZYSZENIA ANIMALS

Wzorem ubiegłych lat w ramach akcji charytatywnej w Publicznej Szkole Podstawowej nr 14 została zorganizowana zbiórka karmy dla zwierząt z Ostrowieckiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt ANIMALS. Akcja trwała dwa miesiące i objęła swoim zasięgiem całą szkołę. Jej głównym celem była pomoc bezdomnym psom i kotom przebywającym pod opieką Stowarzyszenia.

Czytaj więcej...

Czternastka nie żałuje pieniędzy na WOŚP


Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 znów pobiła rekord w zbieraniu pieniędzy na sprzęt medyczny dla chorych dzieci podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ciągu trzech dni od środy 8 stycznia do piątku 10 stycznia zebraliśmy 4322 złote i 29 groszy! 

Czytaj więcej...