Maja Krajewska

Maja KrajewskaCześć!

Jestem Maja, jestem uczennicą klasy 8c. Jestem obowiązkowa, sumienna a przy tym mam mnóstwo pomysłów i dużo energii do działania.

Wybierz mnie a daję słowo
W szkole będzie odlotowo!

Obiecuję godnie reprezentować uczniów naszej szkoły oraz dbać o jej dobre imię i troszczyć się o jej wizerunek.

Ponadto pragnę wprowadzić:

• Plebiscyt na „Nauczyciela Roku”- Pokażmy jak bardzo są nauczyciele przez nas lubiani i doceniani;
  • Zawody szkolne „Nauczyciele kontra uczniowie” oraz „Klasa kontra klasa” - Pokażmy, wszystkim jak razem potrafimy się świetnie bawić;
  • Dzień filmowy - Precz z nudą! Od czasu do czasu zorganizujmy wspólne oglądanie ulubionych filmów. Będzie o czym dyskutować;
  • Dzień leniucha na wf-ie? Czemu nie? Fajnie jest wiedzieć, że w ten jeden dzień wszystkim nam się może nic nie chcieć. Poleniuchujmy więc razem!
  • Weekendy bez pracy domowej - odpoczynek należy się nam wszystkim! Zasługujemy na to!
  • Nocowanie na dywanie? Bez przesady - wystarczy nam parkiet sali gimnastycznej. Za to ile miejsca na śpiwory!
  • Bądźmy Eco - otaczajmy się większą ilością koszy do segregowania odpadów, a na pewno przysłużymy się naszemu środowisku.
  • Bank pomysłów - Masz jakiś pomysł na naszą szkołę? Zgłoś go do Samorządu Uczniowskiego. Razem możemy go zrealizować!

Gdy na Maję zagłosujesz
Swego głosu nie zmarnujesz!

Ola Kwapisz

Ola KwapiszHej, jestem Ola. Pewnie mnie kojarzycie, ponieważ już kilka lat działam w Samorządzie Uczniowskim.

•  Moim głównym celem w tym roku będzie wprowadzenie naszej szkoły do internetu. Jak wszyscy wiemy udział naszej szkoły w social mediach jest zerowy. Trzeba to zmienić! Może jakaś szkolna grupka na fb? Szkolne spotted? Prowadzona w nowoczesny sposób strona szkoły? Instagram?
  • Będę dążyć do zorganizowania szkolnego turnieju e-sportowego. Ostatnio są bardzo popularne w innych placówkach, czemu nie spróbować też u nas?
  • Obiecuję dalej organizować eventy tematyczne (poczta walentynkowa, przebieranie na halloween, wróżby andrzejkowe itp.)

Jeśli macie jakieś fajne pomysły na inne działania śmiało się nimi ze mną podzielcie. To my tworzymy szkołę! Gwarantuję, że bez względu na to czy wygram wybory zawsze możecie do mnie napisać lub podejść z pytaniem lub prośbą. Jestem chętna do pomocy!