Rekrutacja do klas "0" na rok szkolny 2021/2022

Uprzejmie informujemy, iż proces rekrutacji do oddziału przedszkolnego
odbywa się od 1 marca 2021 roku do 31 marca 2021 roku.

WARUNKI REKRUTACJI

Publiczna  Szkoła Podstawowa nr 14 w Ostrowcu Świętokrzyskim prowadzi rekrutację dzieci do oddziału przedszkolnego zgodnie z obowiązującym zasadami  na podstawie Uchwały  nr XLII/18/2017 Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego z dnia 28 marca 2017 r.

Wypełnione dokumenty rekrutacyjne  można złożyć na 2 sposoby:

• przesłać w wersji zeskanowanej na adres mailowy szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    w tytule wiadomości proszę wpisać – Zapisy do zerówki.
  • zostawić w pudełku na korespondencję wystawionym przy wejściu głównym do szkoły.

Dokumenty do pobrania:

Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego na rok 2021/2022  icon pdf POBIERZ
  Oświadczenie potwierdzenia woli przyjęcia do przedszkola  icon pdf POBIERZ
  Oświadczenie o wielodzietności lub samotnym wychowaniu  icon pdf POBIERZ
  Oświadczenie o pobieraniu nauki w systemie dziennym,
o zatrudnieniu lub prowadzeniu działalności gospodarczej
 icon pdf POBIERZ
  Harmonogram rekrutacji 2021-2022 przedszkola  icon pdf POBIERZ
   Klauzula informacyjna  icon pdf POBIERZ

* Dokumenty do pobrania również w sekretariacie szkoły

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym
w roku szkolnym 2021/2022 do oddziału przedszkolnego

Lp. Czynności rekrutacyjne Termin w postępowaniu rekrutacyjnym Termin w postępowaniu uzupełniającym
1. Złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola publicznego lub oddziału przedszkolnego wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym 1 marca -             31 marca 2021 r. 1 czerwca -           16 czerwca 2021 r.
2. Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola publicznego lub oddziału przedszkolnego i dokumentów potwierdzających przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym oraz wykonanie przez komisję czynności, o których mowa w art. 157 ust. 2 ustawy z dnia  14 grudnia 2017 roku – Prawo oświatowe. 6 kwietnia -             7 kwietnia 2021 r. 17 czerwca 2021 - 18 czerwca 2021 r.
3. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych. 9 kwietnia 2021 r. 22 czerwca 2021 r.
4. Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia do przedszkola publicznego lub oddziału przedszkolnego w postaci pisemnego oświadczenia 10 kwietnia -          16 kwietnia 2021 r. 23 czerwca -         29 czerwca 2021 r.
5. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych. 21 kwietnia 2021 r.

1 lipca 2021 r.