Oświadczenia o dochodach za 2019r.


W związku z sytuacją (COVID-19) dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 14 w Ostrowcu Świętokrzyskim informuje, że ulega przedłużeniu termin składania oświadczeń o dochodach  za rok 2019 (o którym mowa w § 9 regulaminu ZFŚS PSP nr 14 w Ostrowcu Św.).


Oświadczenie to należy złożyć w terminie do 30 listopada 2020r. lub wraz z pierwszym wnioskiem o świadczenie z funduszu socjalnego.

Szanowni Państwo

Dyrektor wraz z Komisją Socjalną proponują Państwu dofinansowane bilety na Narodowy Balet Kijowski -  Jezioro Łabędzie dn. 21.03.2020r. hala MOSiR godz. 18. Zapisy wraz z wpłatą w sekretariacie szkoły w terminie do 17.01.2020 (piątek) w zależności od dochodu:
dochód  do 2600zł - wpłata 20zł
dochód 2601- 5000zł -wpłata  30zł
dochód powyżej 5000zł - wpłata 40 zł


Dyrekcja wraz z Komisją Socjalna proponują Państwu wyjazd do Teatru Roma w Warszawie na musical AIDA w dniu 25 kwietnia 2020r.(sobota)
Zapisy wraz z wpłatą w sekretariacie szkoły do dnia 17.01.2020 (piątek) w zależności od dochodu:
dochód do 2600zł - wpłata 20zł
dochód 2601 -5000zł - wpłata 30zł
dochód powyżej 5000zł - wpłata 40zł.

Ilość biletów ograniczona.

Szanowni Państwo

Dyrekcja wraz z Komisją Socjalną proponują wszystkim pracownikom i emerytom uprawnionym do korzystania z ZFŚS  udział w wycieczce, która będzie  miała charakter dobrowolny i ogólnie dostępny dla wszystkich uprawnionych. Celem wycieczki będzie integracja pracowników oraz umożliwienie aktywnego wypoczynku, co pozytywnie wpłynie na wzajemne relacje i efektywność pracy. Osoba biorąca udział w wycieczce zgodnie z regulaminem ZFŚS wniesie dopłatę pracownika w zależności od swojej sytuacji materialnej. Pozostała kwota kosztu wyjazdu będzie stanowić dofinansowanie z ZFŚS.

Ramowy program wycieczki Gdańsk-Karlskrona-Malmo-Kopenhaga-Toruń w terminie 27.06 - 30.06.2020r. (sobota-wtorek)

1 Dzień

Zbiórka uczestników wycieczki – Ostrowiec, wczesne godziny poranne. Wyjazd autokaru, po trasie krótkie przerwy. Przyjazd do Gdańska w godzinach przedpołudniowych, następnie zwiedzanie miasta z przewodnikiem miejscowym – Ratusz Głównego Miasta, Fontanna Neptuna, Dwór Artusa, Dom Uphagenów, Bazylika Mariacka, Złota Brama, Długi Targ, nadbrzeże portowe, Żuraw, Ołowianka, Pomnik Poległych Stoczniowców, Pomnik Obrońców Wybrzeża i wartownia na Westerplatte. W trakcie dnia czas wolny oraz obiad w restauracji w Gdańsku. W godzinach wieczornych przyjazd do Gdyni, zaokrętowanie na prom. Początek nocnej przeprawy przez Bałtyk. Uroczysta kolacja w restauracji.. Nocleg.

2 Dzień

Śniadanie w formie bogatego bufetu szwedzkiego. A potem początek skandynawskiej przygody - zejście na ląd i wycieczka z przewodnikiem po niezwykłych zabytkach malowniczej Karlskrony: przejazd przez wyspy archipelagu szkierowego, wjazd na punkt widokowy Bryggareberget z panoramą miasta, zwiedza-nie centrum miasta – wyspy Trossö, wraz ze znajdującymi się na niej atrakcjami, m.in.: Kościołem Admiralicji, Nabrzeżem Królewskim, dzielnicą Björkholmen, rynkiem oraz Targiem Rybnym. Czas wolny. Następnie przejazd przez regiony Blekinge i Skåne do Malmö w południowo-zachodniej części Szwecji. Urozmaicony krajobraz, widoki szwedzkiej prowincji i możliwość lepszego poznania Szwedów, Szwedek i języka szwedzkiego dzięki opowieściom przewodnika. Przejazd autokarem przez Malmö, największe miasto w pd. Szwecji i historyczną stolicę Skanii – m.in. stare centrum z renesansowym zamkiem i nowoczesną dzielnicą Västra Hamnen z Turning Torso, najwyższym budynkiem mieszkalnym w Szwecji. Widoki na duńską stronę cieśniny i most Øresundsbron. W trakcie dnia jednodaniowy obiad w restauracji w Malmö. Przeprawa ze szwedzkiego brzegu do stolicy Danii – Kopenhagi. Przejazd mostem nad wodami cieśniny Øresund łączącej brzegi Szwecji i Danii (imponujące widoki!) a następnie tunelem pod drugą częścią cieśniny. Późnym popołudniem zakwaterowanie w hotelu w Kopenhadze, kolacja, czas wolny, nocleg.

3 Dzień

Śniadanie w formie bufetu, wykwaterowanie z hotelu. Następnie wycieczka z przewodnikiem po Kopenhadze - m.in. pałace królewskie Amalienborg, zamek Christiansborg, port Nyhavn i słynna kopenhaska syrenka. Na koniec zwiedzania rejs po kanałach Kopenhagi. Czas wolny – spacer po deptaku Strøget, pamiątkowe zdjęcia na tle kopenhaskich zabytków, szansa kupienia upominków dla najbliższych. W trakcie dnia jednodaniowy obiad w restauracji w Kopenhadze. Następnie wyjazd z Kopenhagi przez most Øresundsbron w kierunku Szwecji. Przyjazd do Karlskrony ok. godz. 19.00, zaokrętowanie na statku, początek powrotnej przeprawy przez Bałtyk. Uroczysta kolacja w restauracji (ok. 1,5 godziny). . Nocleg.

4 Dzień

Wschód słońca na morzu dla tych, którzy właśnie wracają do kabin z dyskoteki, widoki polskiego wybrzeża z Helem i Zatoką Gdańską. Śniadanie na promie w trakcie wpływania do portu w Gdyni. Zejście na ląd. Wyjazd w drogę powrotną. Po trasie kilkugodzinna wizyta w Toruniu i spacer z przewodnikiem po mieście: w programie: Łuk Cezara, Kościół Mariacki, Rynek Staromiejski (Ratusz Staromiejski, Dwór Artusa, Piernikowa Aleja Gwiazd, Kościół Ducha św. Kamienica Pod Gwiazdą, gospoda flisacza, pomnik Kopernika, Flisak), Dom Kopernika, Krzywa Wieża, zespół murów obronnych, spichrze, Brama Żeglarska, Droga Królewska, Katedra Świętojańska. W trakcie dnia obiad w restauracji w Toruniu. Powrót do Ostrowca w późnych godzinach wieczornych. Zakończenie imprezy.

Świadczenia zawarte w cenie:

transport autokarem klasy LUX; 2 noclegi na promie, kabiny 2-os. z łazienkami bez okien;

2 śniadania w bogatym bufecie na promie; 2 uroczyste kolacje na promie;

1 nocleg w hotelu w Kopenhadze, pok. 2- i 3-os. z łazienkami; 1 śniadanie w hotelowej restauracji;

1 kolacja w Kopenhadze; 2 obiady w polskich restauracjach w pierwszym i czwartym dniu wycieczki;

2 jednodaniowe obiady w restauracjach w Malmo i w Kopenhadze; rejs po kanałach Kopenhagi;

ZESTAW SŁUCHAWKOWY TOUR GUIDE przez cały czas trwania wycieczki;

opieka pilota na całej trasie przejazdu;

usługa przewodnika w Gdańsku, Szwecji, Danii i Toruniu; ubezpieczenie NNW, KL, bagaż;

Przewidywana wpłata maksymalna dla dochodu:

do 2600zł - 400zł

od 2600 - 5000zł - 500zł

powyżej 5000zł - 600zł.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszę o zapisanie się i wpłatę zaliczki w kwocie nie mniejszej niż 100zł do końca grudnia 2019r. w sekretariacie szkoły.

Zaliczki nie podlegają zwrotowi. W przypadku rezygnacji z wycieczki należy uiścić opłatę w wysokości kosztu całkowitego.

 

Szanowni Państwo

Dyrekcja wraz z Komisją Socjalną proponują Państwu zakup dofinansowanych biletów na Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana - Ostrowiec Świętokrzyski MOSiR w dn. 7.12.2019r. o godz. 16.00.
Zapisy w sekretariacie szkoły wraz z wpłatą do dnia 11.10.2019r.
Dochód do 2600zł -10zł
2601 - 5000zł - 15zł
powyżej 5000zł - 20zł

Szanowni Państwo

Komisja Socjalna wraz z dyrekcją  proponują Państwu zakup dofinansowanych biletów na koncert 10 Tenorów, który odbędzie się w Hali MOSiR w Ostrowcu Św. w dniu 24 listopada 2019r. o godz. 19.00.
Zapisy w sekretariacie szkoły wraz z wpłatą do dnia 11.10.2019r.
Wpłata w zależności od dochodu:
dochód do 2600zł - 10 zł
2601-5000zł - -15zł
powyżej 5000zł - 20zł