Konkurs plastyczny: "Autyzm - rozumiem, akceptuję, pomagam"

W miesiącu kwietniu na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Nasza szkoła przyłączyła się do obchodów tego ważnego święta organizując konkurs plastyczny pod hasłem: ,,Autyzm - rozumiem, akceptuję, pomagam''. Chcieliśmy w ten sposób podnosić świadomość na temat autyzmu, kształtować tolerancyjne postawy, uwrażliwiać na drugiego człowieka, zachęcać do twórczego myślenia i umiejętności wyrażania własnych uczuć i emocji.
Na konkurs wpłynęło 40 prac w II kategoriach: I - uczniowie klas I - III, II - uczniowie klas IV - VIII. Komisja konkursowa w składzie: p. J. Wielgus i p. E. Adamska przyznała 8 nagród i 2 wyróżnienia. Pani dyrektor Katarzyna Goworek wręczyła dyplomy i nagrody.

Kategoria IV - VIII
I - Nikola Wojtas 6c
I - Igor Orzechowski 5c
II - Oliwier Kulita 4c
III - Julia Głuszyńska 4b
wyróżnienie - Jakub Krajewski 4c
Kategoria I - III
I - Kacper Majchrzak 1b
I - Wiktor Kędziora 1b
II - Antoni Pawlikowski 1c
III - Jakub Rębacz 2c
wyróżnienie - Dominika Piwowarczyk 3b

Za udział bardzo dziękują wszystkim uczniom organizatorki konkursu: E. Kłos, K. Leszczyńska, E. Orczyk.