Spotkanie z misiem w Bibliotece Miejskiej

W ostatnich dniach listopada uczniowie klas „0”, 1b i 1c, pod opieką swoich wychowawczyń: Justyny Kądzieli-Seweryńskiej, Jolanty Wielgus i Beaty Buduły, odwiedzili Bibliotekę Główną mieszczącą się w Miejski Browarze Kultury. Była to wspaniała podróż do świata książek z okazji Święta Pluszowego Misia.

Najpierw maluchy zwiedziły bibliotekę i dowiedziały się na czym polega praca bibliotekarza. Później z uwagą wysłuchały fragmentu bajki i obejrzały przedstawienie kukiełkowe z misiem w roli głównej. Na zakończenie odbyły się warsztaty plastyczne i zabawy zwinnościowe. Zdobyte nagrody oraz misiowe zakładki do książek będą z pewnością przypominały uczniom wspaniałe chwile podczas lekcji spędzonej w murach ostrowieckiej biblioteki.