Jasełka szkolne 2021

Dnia 16 grudnia 2021 w naszej szkole zostały zaprezentowane jasełka w wykonaniu uczniów kl. IIIa pod opieką p. B. Darnowskiej-Zygoń i p. A. Nowak. Dzieci wraz z rodzicami zatroszczyły się o odpowiednie ubiory do inscenizacji, przez co mogły poczuć się jak prawdziwi aktorzy na scenie teatralnej. O dekorację zadbała nauczycielka plastyki p. J. Cioch.

Uczniowie z przejęciem i radością wypowiadali swoje kwestie, śpiewali mniej i bardziej znane kolędy i pastorałki, a jeden z utworów wykonali na flażoletach.

Po zakończonym występie mali aktorzy otrzymali gromkie brawa od dyrekcji, nauczycieli i uczniów uczestniczących w przedstawieniu. Pani dyrektor K. Goworek podziękowała wykonawcom i złożyła życzenia Bożonarodzeniowe i Noworoczne całej społeczności szkolnej. Dzieci zostały obdarowane słodyczami.

Ze względów pandemicznych  jasełka na żywo obejrzały tylko dwie klasy trzecie. Aby dać możliwość obejrzenia jasełek przez inne klasy, zostały one nagrane i udostępnione na szkolnym kanale wideo.

Więcej zdjęć można znaleźć w galerii.