Wydarzenia Kulturalne

Światowy Dzień Fair Play

7 września obchodzimy Światowy Dzień Fair Play. Rolą tego wydarzenia jest wspieranie i zachęcanie do promowania etyki w sporcie i życiu. W Naszej szkole w dniach 12-14.09.2022 r. wszystkie klasy wzięły udział w "Biegu Fair Play".

Festyn rodzinny

W piękny, wrześniowy piątek na placu naszej szkoły zapanowała radosna atmosfera zabawy. 9 września odbył się kolejny już Festy Rodzinny.

Zakończenie roku 2021/2022

Rozdanie srebrnych tarcz, wręczenie świadectw z wyróżnieniem, nagród książkowych i listów gratulacyjnych, okolicznościowe przemówienia oraz występy artystyczne – miały miejsce na oficjalnym zakończeniu roku szkolnego 2021/2022 w naszej specjalnie przygotowanej i udekorowanej sali.

Dzień Dziecka w edukacji wczesnoszkolnej

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. W naszej szkole również upłynął on w wyjątkowej atmosferze.
Każda klasa z edukacji wczesnoszkolnej spędziła go w inny, wyjątkowy sposób.

Mamo, mamo kocham Cię!

Dzień Matki to szczególne święto. W tym dniu dzieci wyrażają swoją miłość najpiękniej jak potrafią. 26 maja Mamy są zwykle obdarowywane przez swoje dzieci kwiatami i różnego rodzaju drobnymi prezentami, najczęściej własnoręcznie przygotowanymi.

Piknik Rodzinny

Nasza „Czternastka” podczas Pikniku Rodzinnego z okazji międzynarodowych Dnia Rodziny oraz Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, który przeniósł się w sobotę 14 maja 2022 r. Na Rynku w Ostrowcu Świętokrzyskim Stoisko reprezentuje naszą naszą szkołę godnie panią:

EKOkreacje 2022 – V edycja – Pokaz Mody Ekologicznej

27 maja 2022 r. w naszej szkole odbyła się V edycja Szkolnego Konkursu EKOkreacje 2022. Po raz kolejny, bo ekologia to sprawa nie tylko ważna, ale okazuje się, że i modna Modelki i modele z poszczególnych klas prezentowali stroje wykonane z surowców wtórnych.

Dzień śmiesznych nakryć głowy

Za oknem wciąż zimowo, smutno. A u nas znów wesoło i barwnie, bo z okazji tradycyjnego prima aprilis obchodziliśmy w szkole DZIEŃ ŚMIESZNYCH NAKRYĆ GŁOWY. Dziś można było minąć na korytarzu szkolnym uczniów o kolorowych włosach, w kapeluszach, wałkach, durszlaku, albo w innych - czasem dość dziwnych - nakryciach głowy.