Piknik w Gospodarstwie Agroturystycznym

17 czerwca 2021r to gorący dzień, podczas którego dzieci z klasy I b wybrały się do Gospodarstwa Agroturystycznego u p. Januchty. Opiekę nad dziećmi sprawowała wychowawczyni Małgorzata Połetek i p. Justyna Grotek. Tam czekało dla wszystkich wiele atrakcji. Jedni uskuteczniali szaleństwa w basenie pełnym kolorowych kulek, inni zjeżdżali na dmuchanej zjeżdżalni lub bawili się na drewnianym placu zabaw.

Świetną zabawą były też rozgrywki w piłkę nożną. Zapach pieczonej kiełbaski zaprosił wszystkich na posiłek, kiełbaska jedzona w takiej scenerii smakowała wszystkim wybornie. Po posiłku p. Januchta zaprosił wszystkich na spacer po lesie. Bez problemu dzieci rozpoznawały różne gatunki drzew, krzewów i roślin. Dowiedziały się jakie zwierzęta zamieszkują okoliczne lasy, zobaczyły paśnik i obejrzały trzy nory lisa. Po spacerze mogły jeszcze pobawić się na wszystkich dostępnych urządzeniach. Zmęczeni zabawą i upałem ale bardzo zadowoleni wszyscy wrócili do domu. Dziękujemy za pomoc mamom, które czuwały nad bezpieczeństwem i służyły pomocą.

Małgorzata Połetek