Wycieczki Szkolne

Wycieczka klasy 2a do gospodarstwa agroturystycznego

W dniu 14 września klasa 2a wraz z wychowawczyniami udała się na wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego „U Januchty” w Starej Dębowej Woli. Jej celem było przybliżenie uczniom ekosystemu lasu, warunków życia na wsi, zdrowego trybu życia oraz tego, w jaki sposób można aktywnie wypoczywać na łonie natury.

Warsztaty w psb „Mrówka”

12 września 2022 r. uczniowie klasy 2c odwiedzili market „Mrówka”. Najpierw zostali oprowadzeni po ogrodzie,  w którym podziwiali różnorodne rośliny. Następnie uczestniczyli w akcji „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”.

Dzień Dziecka w plenerze

1 czerwca 2022 r. uczniowie klasy 1c wraz z wychowawczynią p. Beatą Budułą oraz Rodzicami świętowali podczas pikniku rodzinnego. Z okazji Dnia Dziecka wybrali się do Rogatego Rancza w Podszkodziu, w gminie Bodzechów. Na świeżym powietrzu, w zetknięciu z naturą wszyscy wesoło spędzali czas na rozległym prywatnym terenie.

Uczniowie 1b i 3b w świecie magii i iluzji

6 czerwca 2022 r. uczniowie klasy 1b i 3b wraz z wychowawczyniami p. Jolantą Wielgus i p. Elizą Adamską oraz p. Justyną Grotek byli na wspaniałej wycieczce w Mościskach  - w Parku Edukacji i Rozrywki. "Farma Iluzji" to miejsce, gdzie dzieci mogły przeżyć przygodę życia.

Uczniowie klasy 1b w Biesiadowie

31 maja 2022 r. uczniowie klasy 1b wraz z wychowawczynią p. Jolantą Wielgus odbyli wycieczkę do pizzerii Biesiadowo. Była to niespodzianka przygotowana z okazji Dnia Dziecka. Główny cel pobytu w pizzerii to warsztaty kulinarne, podczas których dzieci samodzielnie wykonały pizzę pod okiem szefa kuchni.

Klasa 3a i 3c w Farmie Iluzji

30 maja 2022r. klasy 3a i 3c wraz z wychowawczyniami p. Beatą Darnowską – Zygoń, Jolantą Bugajską i Justyną Grotek wybrały się na wycieczkę  do Farmy Iluzji w Mościskach. Wyjazd ten, mimo złej pogody,  dostarczył uczestnikom wiele przeżyć.

Renowatoria – miejsce magiczne

19 maja 2022 roku uczniowie klasy 1c odwiedzili Renowatorię w Janiku. To niezwykłe miejsce, gdzie można wyczarować prawdziwe cudeńka. Podczas warsztatów plastycznych, pod okiem fachowców, dzieci malowały torby ekologiczne, które będą prezentem dla mam z okazji zbliżającego się Dnia Matki.

Wycieczka do McDonalda

Uczniowie klasy "0" wybrali się na wycieczkę do McDonalda. Głównym celem było nabycie umiejętności zachowania się w miejscu publicznym. Pobyt w restauracji przysporzył uczniom wiele radości. Wykorzystaliśmy piękną pogodę i poszliśmy na plac zabaw w Parku Miejskim. Uczniowie spędzili bardzo miło czas.

Uczniowie 1b i 3b w Warszawie

6 kwietnia 2022 r. uczniowie klasy 1b i 3b pod opieką wychowawczyń p. Jolanty Wielgus, p. Elizy Adamskiej i p. Justyny Grotek byli na wycieczce szkolnej w Warszawie. Pierwszym, niezwykle ciekawym miejscem do zwiedzania był spacer po Stadionie  PGE Narodowym.