CHARYTATYWNY TŁUSTY CZWARTEK W PSP NR 14

Kontynuujemy akcję charytatywną na rzecz chorego na dystrofię mięśniową ucznia naszej szkoły J. W tym celu Samorząd Uczniowski Publicznej Szkoły Podstawowej nr 14 zorganizował sprzedaż pączków, faworków, oponek. W ofercie były również inne słodkości oraz tosty. Wszystko to było możliwe dzięki zaangażowaniu młodzieży naszej szkoły, rodziców oraz nauczycieli. Dodatkowo w dniu dzisiejszym w naszej szkole odbędzie się dyskoteka, z której dochód zasili konto potrzebującego wsparcia Karola. Przedsięwzięcie odbywało się pod patronatem Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej przy parafii św. Jadwigi Królowej.

 

  • tł_czwartek
  • tł_czwartek_2
  • tł_czwartek_3
  • tł_czwartek_4
  • tł_czwartek_5
  • tł_czwartek_6
  • tł_czwartek_7
  • tł_czwartek_8
  • tł_czwartek_9