Dzieci dzieciom - Akcja szkolnego klubu "Wiewiórka" - "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem"

Od wielu już lat, nasi uczniowie, rodzice i nauczyciele PSP 14 pamiętają o dzieciach skrzywdzonych przez los. Listopad i grudzień, to czas dla nich. Wcielają się oni w rolę dobrych Mikołajów i dzielą się słodyczami z dziećmi z Domu Dziecka w Denkowie "Nasz Dom", prowadzonego przez Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi.
W tym roku społeczność szkolna PSP 14 również stanęła na wysokości zadania. Udało się zebrać mnóstwo słodkości, które 14 grudnia 2018 roku zostały przekazane na ręce sióstr. Siostry, w imieniu swoich podopiecznych serdecznie dziękują wszystkim Darczyńcom za hojność i wspaniałe serca.
Akcję " I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem" organizują nauczycielki - Jolanta Niedziela, Urszula Rafałkowska, Jolanta Wielgus - opiekunki szkolnego klubu "Wiewiórka”.

• zbiórka
  • zbiórka_2