Wizyta wolontariuszy ze Stowarzyszenia Animals

Z wizytą do naszej szkoły przyjechały panie wolontariuszki - Iwona Tomczyk i Agnieszka Pasturek z Ostrowieckiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt ANIMALS. Zabrały one ze sobą swoich czworonożnych przyjaciół, suczkę o imieniu Bingo oraz kotkę Redemenes. Podczas spotkania panie opowiadały o pracy w Stowarzyszeniu, właściwej opiece nad zwierzętami oraz godnym ich traktowaniu. Dzieci dowiedziały się wielu ważnych rzeczy, między innymi tego, w jaki sposób należy dbać o zwierzęta i jak je odpowiednio wychowywać a także z jakich powodów najczęściej trafiają one do stowarzyszenia.

Była możliwość zadawania pytań oraz odpowiadania na pytania gości. Niewątpliwie najwięcej przyjemności sprawiła dzieciom możliwość pogłaskania przybyłych zwierzątek. Okazały się one bardzo przyjacielskie.
Dzięki zbiórce, która trwała od kilku tygodni, wolontariuszki otrzymały żywność dla piesków i kotków oraz koce i zabawki.
Bardzo dziękujemy paniom wolontariuszkom za to, że przybyły do naszej szkoły i udzieliły dzieciom wielu cennych rad dotyczących opieki nad zwierzętami a uczniom za tak liczny udział w zbiórce.

 • anim1
 • anim10
 • anim11
 • anim12
 • anim2
 • anim3
 • anim4
 • anim5
 • anim6
 • anim7
 • anim8
 • anim9