Julka i Bartek – nasi wolontariusze w WOŚP

Dla Julki Jabłońskiej, uczennicy klasy V „a” to już kolejny rok grania w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i kolejny rekord zebranych pieniędzy. Dla Bartka Chaby, ucznia klasy II „a” to pierwszy raz i satysfakcja z zebranej kwoty. Uczniowie aktywnie wspierani są przez rodziców. Przy Julce zawsze jest mama p. Paulina Jabłońska i tata p. Hubert Jabłoński. Bartkowi towarzyszy tata p. Piotr Chaba. Dziewczynkę i chłopca dzieli różnica wieku, ale wiek nie ma tu znaczenia, liczą się chęci. Pieniądze, które zebrały dzieci z naszej szkoły powędrują też do dzieci, tylko tych, które mają dopiero po kilka lub kilkanaście dni. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i gratulujemy wyniku.
Anna Siporska

  • d_orkiestra1
  • d_orkiestra2
  • d_orkiestra3
  • d_orkiestra4
  • d_orkiestra5
  • d_orkiestra7
  • d_orkiestra8