Dzieci dzieciom - Akcja szkolnego klubu "Wiewiórka" - "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem"

Jak co roku od kilkudziesięciu lat, nasi uczniowie pamiętają o swoich rówieśnikach, którzy zostali skrzywdzeni przez los. Listopad i grudzień, to czas dla nich. Wcielają się oni w rolę dobrych Mikołajów i dzielą się słodyczami z dziećmi z Domu Dziecka w Denkowie "Nasz Dom", prowadzonego przez siostry franciszkanki Rodziny Maryi.

I w tym roku uczniowie stanęli na wysokości zadania. Udało się zebrać mnóstwo słodkości, które 18 grudnia 2017 roku zostały przekazane na ręce sióstr. Radości i podziękowań nie było końca zarówno ze strony Siostry Dyrektor Elżbiety Kot, jak i wicedyrektor szkoły p. Jolanty Klauzińskiej.
Akcję " I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem" organizuje szkolny klub "Wiewiórka", którego opiekunkami są nauczycielki - Jolanta Niedziela, Urszula Rafałkowska, Jolanta Wielgus.

Jolanta WIelgus

• d_dom1